Контактирајте не

Ningbo Jietong Електроника копродукции, Рибар

Адреса

Бр. 30 Фушан Јужен пат, Бејлун, Нингбо, Кина

Е-пошта

Г-дин Марко Ванг:  marcowang@jietongswitch.com

 

Телефон

Г-дин Марко Ванг

Тел: 86-574-86233825

Мобилен: 86-18657480261

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, недела: затворена