Mikro Switch MSW-01

Përshkrim i shkurtër:


Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

Specifikim

 1. Emri i produktit : MSW-01
 2. Vlerësimi: 10A 125 / 250VAC; 16A 125 / 250VAC
 3. Rezistenca e kontaktit: max 20mΩ
 4. Rezistenca e izolimit: 500VDC 100MΩ min
 5. Forca Dielektrike: 1500VAC 1Minute
 6. Temperatura e funksionimit: -25 ℃ ~ + 85
 7. Jeta elektrike: 10000 cikle
 8. Tipar qarkor: ON- (ON) (): Tregon momentin
 9. Kutia e kaloni : SPDT 3P
 10. Forca operative: L: 35g ± 15g S: 160g ± 40g H : 320g ± 80g
 11. Sistemi i certifikimit : TUV 、 UL 、 IOS9001: 2015 、 CE 、 ENECand Tjetër

 

Detajet dhe dimensionet e produktit

L @ ​​WL0H ~ Z6S00VSI $ FJ0D [5A

 

Profili i kompanisë

Bashkë Jiingong elektronike Ningbo., LTD Isshtë e vendosur në zonën e zhvillimit ekonomik dhe teknologjik ningbo, provinca Zhejiang, Kinë. Zona ekzistuese e ndërtesës së fabrikës prej 10,000 metrash katrorë, më shumë se 300 të punësuar.

Kompania është e specializuar në prodhimin e llojeve të ndryshme të çelsave të vegjël elektromekanikë, prodhimi vjetor i çelsave të ndryshëm rreth 50 milion. Produktet kryesore janë kaloni, ndërprerja e automobilave, ndërprerësja e krahut të fortë, kaloni valë, ndërprerësi i butonave dhe 15 seri më shumë se 2000 specifikime, është një nga ndërmarrjet prodhuese të kaloni në territorin e Kinës.

Kompania përmes is09001: 2008 certifikimit të sistemit të menaxhimit të cilësisë, sistemit të shëndoshë të menaxhimit të cilësisë, forcës së fortë teknike, pajisjeve të përparuara të testimit, produktet kryesore kanë qenë UL Shtetet e Bashkuara, Evropa ENEC, TOV, KEMA, CE, Korea KTL dhe China CQC dhe certifikime të tjera . Materialet e ndryshme të përdorura në produkte janë testuar nga SGS për të siguruar që produktet mund të prodhohen në përputhje me direktivën evropiane RoHS.

Kompania ka të drejtë të importojë dhe eksportojë, më shumë se 90% kaloni eksport Evropë, Amerikë Veriore, Amerikë Jugore, Afrikë, Lindjen e Mesme, Koreja e Jugut, Tajvani, Hong Kong, Azia Juglindore dhe dhjetëra vende dhe rajone.

"Switch Jietong" me cilësinë e tij të besueshme, shumëllojshmërinë e plotë, çmimet preferenciale, shërbimin e përsosur, fitoni gjithnjë e më shumë tregtarë lavdërojnë shumë dhe të mirëpritur.

1 2 3

 

Sistemi i çertifikimit

Kompania ka kaluar iso9001: 2015 certifikimin e sistemit ndërkombëtar të menaxhimit të cilësisë së sistemit, një sistem të menaxhimit të cilësisë së shëndoshë, forcë të fortë teknike, pajisje të përparuar të testimit, produktet kryesore kanë qenë UL, ENEC, TUV, KEMA, CE dhe çertifikime të tjera të sigurisë, materialet e përdorura në produktet kanë kaluar testin SGS, për të siguruar përputhjen me produktet direktive evropiane të RoHS.

4 5

 

 

 


 • Paraprakisht:
 • Tjetra: