Switch IPS-19 për butonin e shtypjes

Përshkrim i shkurtër:


Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

Përshkrim i produktit:

Ky produkt operon lëvizjen e ndjeshme, dizajni është kompakt, produkti është i hollë kompakt, është i përshtatshëm për hapësirën e vogël me ambient të lartë me forcë të lartë jeta mekanike është e gjatë, e qëndrueshme, mund të sigurojë parametrin e vlerësuarave të ndryshëm dhe karakteristikën e qarkut, mbështet ofron përpunimin e projektit, koncesionet e çmimeve, prodhimin preciz, cilësia është shumë e mirë. Produktet përdoren gjerësisht në pajisjet e makinerive industriale, automatizimin automobilistik dhe çelsin shtëpiak dhe fushat e tjera

Aplikacion:

Shërbimet tona mbështesin së pari klientin, kontroll të rreptë të cilësisë së produktit. Produktet tona janë të një cilësie të mirë, mjeshtëri të shkëlqyeshme, teknologji prodhimi të përsosur, të qëndrueshme, të përshtatshme për të gjitha llojet e ambienteve. Produktet përdoren gjerësisht në butonat e pajisjeve të industrisë makineri, çelsat e pajisjeve shtëpiake, automatizimi automobilistik.

 

1

Specifikim

1. Emri i Produktit : IPS19
2. Vlerësimi : 10A 125VAC ; 6A 250VAC; 20A 12VDC
3. Rezistenca e kontaktit fillestar: 35mΩ max
4. Rezistenca e izolimit: 500VDC 1000MΩ min
5. Fuqia Dielektrike: 1500VAC 1Minute
6. Operimi Temperatura: -25 ℃ ~ + 85 ℃
7. Jeta elektrike: 10000 cikle
8. Karakteristikat e qarkut: ON-OFF; OFF- (ON) () Tregon momentin
9. Sistemi i Certifikimit : TUV 、 UL 、 IOS9001: 2015 CE, ENECandOther

Opsione 10.LED: 22
11.Golor i LED:33

12. Simbolet në butonin:44

Detajet dhe dimensionet e produktit

FFF

Montimi i panelit

sss


  • Paraprakisht:
  • Tjetra: